Gdy boli kręgosłup

Dokuczają Ci bóle stawów, kręgosłupa? Miałaś kontuzję? Po urazach chcesz wrócić do formy ?

Nie możesz ćwiczyć na siłowni, a zajęcia fitness nie są dla Ciebie? Jak ćwiczyć, by sobie nie zaszkodzić?

Wypróbuj program Slender Life – ćwiczenia na leżąco na sześciu funkcyjnie różnych łóżkach. Każde łóżko posiada ruchomą część, która pomaga w wykonywaniu ćwiczeń. Zakres i intensywność jest dobierana indywidualnie, w zależności od kondycji ćwiczącego.

Ćwiczące łóżka wprawiają w ruch określone partie ciała – masują je i gimnastykują, wzmacniają mięśnie, uelastyczniają stawy i poprawiają krążenie, przy odpowiednim doborze ćwiczeń – bez znacznego wysiłku ze strony ćwiczącego. Stanowią doskonałe uzupełnienie rehabilitacji pourazowej.
Są wykorzystywane do wspomagania leczenia i rehabilitacji urazów i chorób narządów ruchu oraz osteoporozy.

Ćwiczenia na łóżkach SLENDER LIFE są dla osób w wieku od 15 do 100 lat, choć szczególnie poleca się je osobom mało aktywnym fizycznie, po kontuzjach oraz prowadzącym stresujący tryb życia jako forma rozluźnienia i relaksu.

Są też odpowiednie dla kobiet po porodzie, astmatyków, osób cierpiących na dolegliwości serca i układu krążenia, dla osób z zaburzeniami gospodarki wodnej w organizmie oraz osób starszych. Korzystnie pobudzają obieg krwi, nie przyspieszają pracy mięśnia sercowego, nie powodują zadyszki ani wzrostu ciśnienia.


Zadzwoń, zapisz się:  tel. 502 088 901

Wskazania i przeciwwskazania do ćwiczeń na stronie wskazania