Rekondycja

Do niedawna osiągnięcie i utrzymanie zgrabnej sylwetki wymagało wielu wyrzeczeń i znacznego wysiłku fizycznego. Obecnie możemy zaoferować Państwu oryginalny sposób na zdrowe i piękne ciało – system SLENDER LIFE, na który składa się komplet 6 platform formujących i masujące rollo.

Powrót do kondycji.

 

70 minut ćwiczeń Slender Life zastępuje

6 godzin gimnastyki tradycyjnej.

 

Jedna sesja trwa od 30 do 80 minut i obejmuje gimnastykę w pozycji leżącej na poszczególnych łóżkach. W ciągu tego czasu łóżka po kolei rozmasują i przećwiczą poszczególne grupy mięśni. Każde łóżko jest inne i wprawia w ruch inne partie ciała. Ponieważ łóżko unosi ciężar ciała, mięśnie nie są nadmiernie obciążone, nie ma przyrostu masy, a jednak mięśnie ćwiczą i nabierają sprężystości. Wzrasta nasza sprawność, poprawiamy krążenie i oddech. Nasze ćwiczenia można porównać do ćwiczeń w wodzie. Podczas wodnej gimnastyki ciężar ciała jest unoszony przez wodę – u nas przez łóżka.

Ponadto, niezwykłe jest to, że można zapobiec nieprzyjemnym uczuciom, takim jak skurcze mięśni czy bóle po ćwiczeniach (zakwasy). Brak ruchu powoduje bóle pleców, szczególnie w okolicy lędźwiowo-krzyżowej, a ćwiczenia izometryczne wykonywane przy współpracy łóżek wzmacniają mięśnie pleców i brzucha. Już po kilku sesjach bóle ustępują.

Natomiast masaże na poszczególnych łóżkach i urządzeniu rollo rozbijają tkankę tłuszczową, ujędrniają ciało, poprawiają przemianę materii, odprowadzają nadmiar wody z organizmu. Masaż stóp daje pozytywne rezultaty juz przy pierwszej wizycie.

Po kilku sesjach czujemy się sprawniejsi, pełni energii i smuklejsi. W rezultacie, ćwiczenia i masaże modelują sylwetkę, a wynik widoczny jest po utraconych centymetrach. Natomiast aspekty zdrowotne obserwujemy szczególnie u osób prowadzących mało aktywny tryb życia, z dysfunkcją narządu ruchu, osób rehabilitowanych i starszych. Poprawa kondycji pozwala im na powrót do formy i zdrowia.

Należy pamiętać, że sposób odżywiania odgrywa tu ogromną rolę. Warto stosować odpowiednią dietę w kombinacji z ćwiczeniami Slender Life.